Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A7999

Општи информации:

Последна промена: 17/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 550 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 85 m²
580 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.