Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A7993

Општи информации:

Последна промена: 22/01/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 75 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.