Novel Real Estate Logo

A7862 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2021  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 37 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 37 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Клима, Централно Парно. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 37 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Klima, Centralno Parno. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 37 m²
270 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
270 €
Се издава Стан во Дебар Маало 40 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 37 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Klima, Centralno Parno. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links