Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A7817

Општи информации:

Последна промена: 20/02/2017  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 48 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: ниско приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 48 m2. Екстра:. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 48 m2. Ekstra:. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 43 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
300 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 48 m2. Ekstra:. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.