Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A7778

Општи информации:

Последна промена: 22/04/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 67 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Клима, Нова Зграда. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 67 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 63 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 70 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 70 m²
370 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 67 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Klima, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.