Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A7681

Општи информации:

Последна промена: 01/09/2017  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 82 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 6 м2 
Ориентација: југ-север 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 82 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 82 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 80 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 80 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 86 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 80 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 82 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.