Novel Real Estate Logo

A7389 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 07/12/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 38 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
190 €
Се издава Стан во Кисела Вода 44 m²
220 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links