Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A7226

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 80 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 85 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 85 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 76 m²
280 €
Се издава Стан во Аеродром 85 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.