Новел Недвижности

Се издава Стан во Мичурин, Шифра: A7089

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 72 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 280 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 72 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Мичурин 67 m²
250 €
Се издава Стан во Мичурин 70 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 69 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 75 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 72 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.