Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A6995

Општи информации:

Последна промена: 21/03/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2000 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.