Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A6945

Општи информации:

Последна промена: 19/06/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 57 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2014 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 57 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 57 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 61 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 59 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 59 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 57 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.