Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 2, Шифра: A6753

Општи информации:

Последна промена: 02/04/2019  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 88 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2012 
Краток престој:
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 88 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Краток престој. Цена: 450 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking, Kratok prestoj. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking, Kratok prestoj. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.