Novel Real Estate Logo

A6706 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 22/01/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 300 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.