Novel Real Estate Logo

A6608 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/06/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 0 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 66 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.