Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A6595

Општи информации:

Последна промена: 27/09/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 75 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 71 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.