Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A6221

Општи информации:

Последна промена: 31/05/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.