Novel Real Estate Logo

A6060 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 16/06/2022  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 330 €
Депозит: 330 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 85 m2. Екстра: Лифт, Клима, Греење на струја, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Интернет, Кабловска ТВ. Цена: 330 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Lift, Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Internet, Kablovska TV. Cena: 330 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 90 m²
350 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 84 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Lift, Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Internet, Kablovska TV. Cena: 330 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links