Novel Real Estate Logo

A5874 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 29/07/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Кујнски елементи. Цена: 250 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 77 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kujnski elementi. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links