Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A5872

Општи информации:

Последна промена: 29/08/2017  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 74 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 74 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 72 m²
375 €
Се издава Стан во Кисела Вода 76 m²
400 €
Се издава Стан во Кисела Вода 70 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 74 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.