Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A5861

Општи информации:

Последна промена: 04/01/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2008 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 320 €
Депозит: 320 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 74 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 320 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 320 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 71 m²
270 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 73 m²
330 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 70 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 76 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 320 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.