Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A5655

Општи информации:

Последна промена: 12/12/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 62 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 62 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 280 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 62 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 63 m²
320 €
Се издава Стан во Капиштец 64 m²
280 €
Се издава Стан во Капиштец 65 m²
330 €
Се издава Стан во Капиштец 64 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 62 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.