Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A5515

Општи информации:

Последна промена: 12/02/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 260 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 260 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 65 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €
Се издава Стан во Кисела Вода 64 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 56 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.