Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A5408

Општи информации:

Последна промена: 16/05/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 54 m2. Екстра: Лифт, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 56 m²
285 €
Се издава Стан во Водно 50 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 52 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.