Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A4980

Општи информации:

Последна промена: 08/10/2020  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Кат: пр 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Греење на струја:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 40 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Греење на струја. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Greenje na struja. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 43 m²
230 €
Се издава Стан во Водно 42 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 40 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 35 m²
160 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Greenje na struja. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.