Новел Недвижности

Се издава Стан во Ново Лисиче, Шифра: A4957

Општи информации:

Последна промена: 02/09/2019  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 61 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 65 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 57 m²
225 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.