Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A4953

Општи информации:

Последна промена: 03/07/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 10м2 
Подрум: да 
Година на градба: 2006 
Централно Парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 75 m2. Екстра: Централно Парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 72 m²
375 €
Се издава Стан во Кисела Вода 80 m²
400 €
Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
360 €
Се издава Стан во Кисела Вода 78 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.