Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A4879

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 60 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 55 m²
450 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 57 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 58 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.