Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка, Шифра: A4771

Општи информации:

Последна промена: 21/11/2018  
Населба: Аеродром - Нова Железничка  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат: пр 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром - Нова Железничка со површина од 65 m2. Екстра: Лифт. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 65 m2. Ekstra: Lift. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 61 m²
220 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 63 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 65 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 62 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 65 m2. Ekstra: Lift. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.