Novel Real Estate Logo

A4684 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 15/05/2020  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 16м2 
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 90 m2. Екстра: Лифт. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 90 m2. Ekstra: Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 89 m²
400 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 85 m²
330 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 90 m2. Ekstra: Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links