Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 4, Шифра: A4671

Општи информации:

Последна промена: 07/06/2019  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 54 m2. Екстра: Лифт. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 54 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
150 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.