Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A4130

Општи информации:

Последна промена: 19/12/2018  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 75 m²
450 €
Се издава Стан во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 71 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 73 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.