Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A3986

Општи информации:

Последна промена: 21/08/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 210 €
Депозит: 210 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 210 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 210 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
240 €
Се издава Стан во Центар 48 m²
200 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 210 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.