Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A3803

Општи информации:

Последна промена: 28/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 4м2 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 54 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 54 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
310 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
330 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 54 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.