Новел Недвижности

Се издава Стан во Острово, Шифра: A3773

Општи информации:

Последна промена: 02/09/2019  
Населба: Острово  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Острово со површина од 70 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Острово 72 m²
290 €
Се издава Стан во Острово 68 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.