Novel Real Estate Logo

A3660 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 18/01/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 73 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 75 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 77 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 77 m²
320 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links