Novel Real Estate Logo

A3649 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 14/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Гаража, Клима. Цена: 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Garaza, Klima. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 74 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
520 €
Се издава Стан во Центар 71 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Garaza, Klima. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links