Новел Недвижности

Се издава Стан во Острово, Шифра: A3424

Општи информации:

Последна промена: 02/09/2019  
Населба: Острово  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 290 €
Депозит: 290 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Острово со површина од 72 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 290 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 290 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Острово 70 m²
250 €
Се издава Стан во Острово 68 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 290 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.