Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A3137

Општи информации:

Последна промена: 25/02/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 240 €
Депозит: 240 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 63 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 240 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 63 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 240 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 66 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 61 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 63 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 240 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.