Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A2996

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2018  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 68 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 0 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 66 m²
240 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 68 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.