Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 4, Шифра: A2988

Општи информации:

Последна промена: 08/01/2019  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 100 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 100 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 100 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.