Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A2804

Општи информации:

Последна промена: 10/04/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 37 m²
Број на соби:
Кат: 1/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 37 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 37 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 34 m²
220 €
Се издава Стан во Центар 33 m²
200 €
Се издава Стан во Центар 42 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 40 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 37 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.