Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A2275

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2018  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 70 m2. Екстра: Лифт, Реновиран, Централно Парно, Клима. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno, Klima. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 75 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 69 m²
320 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno, Klima. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.