Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A2239

Општи информации:

Последна промена: 04/09/2018  
Населба: Центар  
Локација: Буњаковец 
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Лифт, Клима, Сопствено парно. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Lift, Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Lift, Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.