Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A2142

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2020  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 125 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 125 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Сопствено парно. Цена: 900 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.