Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A2114

Општи информации:

Последна промена: 26/02/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Кат: 3/4 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 60 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 220 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 65 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.