Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A2103

Општи информации:

Последна промена: 27/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 270 €
Депозит: 270 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 52 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно, Клима. Цена: 270 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno, Klima. Cena: 270 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 50 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
240 €
Се издава Стан во Центар 53 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno, Klima. Cena: 270 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.