Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A1898

Општи информации:

Последна промена: 05/02/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Кат: 11/12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 84 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 84 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 80 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 86 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 82 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 80 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 84 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.