Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A1833

Општи информации:

Последна промена: 12/02/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 69 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 320 €
Депозит: 320 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 69 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 320 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 69 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 320 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 65 m²
320 €
Се издава Стан во Аеродром 67 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 69 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 320 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.