Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A1712

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Кат: 12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Лифт, Реновиран, Централно Парно, Гаража. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno, Garaza. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 47 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
260 €
Се издава Стан во Центар 48 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno, Garaza. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.