Novel Real Estate Logo

A1500 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 24/08/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 220 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
230 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 56 m²
270 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 57 m²
270 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 61 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.